SINAVLARA

TAKVİYE

 

Tüm İngilizce Sınavlarına Takviye

Git

OKULA

TAKVİYE

 

Okullardaki başarıyı arttırmak için 

Git

Bizi Arayın 0 535 921 66 30

Günümüzde okul ve özellikle sınavlardaki başarı için İngilizce'nin önemli olduğu kuşku götürmez bir gerçektir. BU nedenle öğrencilerin başarılı olmalarını sağlamak için ingilizcetakviye.com dan faydalanabilirsiniz. Bire bir özel ders  öğrenen odaklı bir öğretim stili olduğu için ders planları  kişiye özeldir. Bundan dolayı öğrenmek için en verimli yoldur. Öğretmenler kişisel ihtiyaçları, gereksinimleri ve amaca uygun müfredatı tasarladıkları için her öğrencinin hedefine en kısa sürede ulaşmasını sağlar.

 

Lifestyle

Neden Özel Ders?

Dersler daha verimli, etkili ve eğlenceli!

Bire bir özel ders  öğrenen odaklı bir öğretim stili olduğu için ders planları  kişiye özeldir. Bundan dolayı öğrenmek için en verimli yoldur. Öğretmenler kişisel ihtiyaçları, gereksinimleri ve amaca uygun müfredatı tasarladıkları için her öğrencinin hedefine en kısa sürede ulaşmasını sağlar.

randevu alın

Lifestyle

Çalışma Sistemimiz

1. Adım: İletişim sayfamızdaki talep formunu doldurun veya  JLIB_HTML_CLOAKING adresine  bir e-posta gönderin.

2. Adım: Size uygun öğretmenler listelenerek 1 veya 2 gün içinde size gönderilecektir. Böylece öğretmenle doğrudan irtibata geçebilirsiniz.

3. Adım: Öğretmenle ders yerini kararlaştırdıktan sonra deneme dersi alabilirsiniz. 

 Öğretmen size uygun değilse bizden başka bir öğretmen talep edebilirsiniz.

randevu alın

Lifestyle

Hakkımızda

 

Nitelikli ve deneyimli öğretmenleri öğrencilerle buluşturan bir platformuz. Özel ders almak isteyenlerin isteği ve amacına uygun olan öğretmeni tespit edip öğrenciyle irtibata geçmesini sağlıyoruz.

Bütün öğretmenler sizin başarınız için yeterliliklerini ispat etmiş son derece deneyimli profesyonellerdir. Siz de öğretmenlerimizin, cana yakın ve mesleklerine adanmış olduklarını keşfedeceksiniz.

Ders Ücreti: Öğrenci ile öğretmen kendi aralarında kararlaştırır.

randevu alın